istanbul escort
HABER AKIŞI

40 milyonluk yatırım

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Uğur Tepe’nin Seçim İletişim Merkezi açılışı için gittiği Seyitgazi’de gün boyu ziyaretlerine devam etti.

Büyük bir coşkuyla kendisini karşılayan Seyitgazililere ‘Coşkunuzdan anlaşıldığı üzere güzel ilçemiz Seyitgazi’ye bahar erken gelmiş. Belediye Başkanı Adayımız Sayın Uğur Tepe sizlere emanet. 1 Nisan sabahıyla birlikte Uğur Tepe ile uyum içinde çalışarak, birlikte üretecek, birlikte bölüşecek, tüm Seyitgazi ile birlikte kazanacağız” dedi. Büyükerşen “Seyitgazi’de 20 kilometre içme suyu hattı yapımını tamamlayarak ilçemizi içme suyuna kavuşturduk. Ayrıca 2 adet içme suyu arıtma tesisi ile 2 adet kanalizasyon arıtma tesisini sizlerin hizmetine sunduk. 51 mahallemizde 100’ün üzerinde mezarlığın bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. İlçe merkezi ve mahallelerde ihtiyaçlar ve talep doğrultusunda çocuklarımıza oyun grupları yapıyoruz. En büyük yatırımlarımızdan biri de yıllarca ilgili kurumlar tarafından ihmal edilmiş yollarınız. Yol yapım, bakım ve onarımları için ilçemizde 8 milyon TL’ye yakın yatırım yaptık. Önümüzdeki dönemde ilk işlerimizden biri de Bardakçı yolunu beton yola kavuşturacağız. Sözün özü önceliği alt yapı ve üst yapıya vererek Seyitgazi İlçemize 40 milyona yakın yatırım yaptık” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı