istanbul escort
HABER AKIŞI

40 milyonluk yatırım

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Uğur Tepe’nin Seçim İletişim Merkezi açılışı için gittiği Seyitgazi’de gün boyu ziyaretlerine devam etti.

Büyük bir coşkuyla kendisini karşılayan Seyitgazililere ‘Coşkunuzdan anlaşıldığı üzere güzel ilçemiz Seyitgazi’ye bahar erken gelmiş. Belediye Başkanı Adayımız Sayın Uğur Tepe sizlere emanet. 1 Nisan sabahıyla birlikte Uğur Tepe ile uyum içinde çalışarak, birlikte üretecek, birlikte bölüşecek, tüm Seyitgazi ile birlikte kazanacağız” dedi. Büyükerşen “Seyitgazi’de 20 kilometre içme suyu hattı yapımını tamamlayarak ilçemizi içme suyuna kavuşturduk. Ayrıca 2 adet içme suyu arıtma tesisi ile 2 adet kanalizasyon arıtma tesisini sizlerin hizmetine sunduk. 51 mahallemizde 100’ün üzerinde mezarlığın bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. İlçe merkezi ve mahallelerde ihtiyaçlar ve talep doğrultusunda çocuklarımıza oyun grupları yapıyoruz. En büyük yatırımlarımızdan biri de yıllarca ilgili kurumlar tarafından ihmal edilmiş yollarınız. Yol yapım, bakım ve onarımları için ilçemizde 8 milyon TL’ye yakın yatırım yaptık. Önümüzdeki dönemde ilk işlerimizden biri de Bardakçı yolunu beton yola kavuşturacağız. Sözün özü önceliği alt yapı ve üst yapıya vererek Seyitgazi İlçemize 40 milyona yakın yatırım yaptık” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı