HABER AKIŞI

Ağız ve diş sağlığı anlatıldı

 Tarih: 10-01-2020 04:00:00

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde “Diş Fırçalama Teknikleri ve Ağız Bakımı, İmplant Uygulamaları ve Protez Kullanımı, Çocuklarda Koruyucu ve Önleyici Ortodontik Tedaviler” konulu konferans düzenlendi.

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi konferans salonunda düzenlenen konferansta, Periodontoloji Uzmanı Dr. Dt. Elif Konaş Orak,“Diş Fırçalama Teknikleri ve Ağız Bakımı” Protetik Tedavi Uzmanı Dr. Dt. Ahmet Çalışkan, “İmplant Uygulamaları ve Protez Kullanımı” Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Hasibe Başer Keklikçi “Ortodontik Problemlerin Nedenleri ve Çocuklarda Koruyucu - Önleyici Ortodontik Tedaviler” hakkında katılımcılara bilgiler verdiler. Konferansın açılış konuşmasında katılımcılara hitap eden Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Soner Yılmaz; "Kendine ve sağlığına önem veren bireyler yeterli ağız bakımını yaparak, sağlıklı dişlere ve sağlıklı diş etlerine sahip olurlar. Ülkemizde 2005 yılından itibaren başlayan Sağlıkta Dönüşüm Programı ile birlikte bütün il merkezleri ve büyük ilçelerde toplam 164 adet olmak üzere ADSM ve ADSH ’lar kurularak fiziki koşulların daha da iyi olduğu, koruyucu sağlık hizmetlerinin üretildiği ortamlar oluşturulmuştur” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
245 kişiye ceza kesildi 245 kişiye ceza kesildi Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, Kurban Bayramı'nın birin..
Sokaklar boş kaldı Sokaklar boş kaldı Kurban Bayramı’nın ilk gününde Eskişehir kent merkezi sessizliğe büründü...
Destici örnek oldu Destici örnek oldu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kurban Bayramı'nın yen..
Karar olumlu Karar olumlu Sosyal medya uzmanı Prof. Dr. Levent Eraslan, kamu personelinin yerli mesajlaşma..
  SİYASET HABERLERİ
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı