HABER AKIŞI

Akgören’den dobra dobra

 Tarih: 30-09-2020 13:47:00

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, uzun bir aradan sonra sessizliğini yine bozdu. Yapılan ve yapılamayanları tüm çıplaklığı ile paylaşan Akgören, kulüp lisansını henüz alamadıklarını söyledi.

 

 

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören, kulübün içinde yaşananları tek tek anlattı. Es Tv’de Murat Dağtekin’in moderatörlüğünde yayınlanan 90+3’te Es Es’te yaşanılanları dobra dobra anlattı.

 

Kadroda revizyona gittik

Sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirten Başkan Akgören, “Sezonun ilk maçında Ankaraspor maçından kesinlikle galibiyetle ayrılacağımızı düşündüğümüz maçtan mağlubiyetle ayrıldık. Bu maçta beraberlik dahi düşünmüyorduk. Arkasından Adanaspor ile ortada olan bir maç oynadık o maçın hakkı beraberlikti. Altay maçından en azından 1 puanla döneriz diye düşünmüştük o da olmadı. İlk 11’imizden defansımızın tamamı değişti. Geçtiğimiz sezondan 8 tane futbolcu eksiğimiz var. Kadromuzda büyük bir revizyon gerçekleşti. Böyle bir durumda kadro oluşturmak, kadronun oturması ve oyuncuların kendilerine alışması gerçekten çok zor” dedi.

 

Kulüp lisansı alamadık

5 Ekim’de sona erecek olan transfer dönemi öncesinde sıkıntılardan en büyüğünün kulüp lisansını almak olduğuna işaret eden Akgören, şuana kadar kulüp lisansını da alamadıklarını söyledi.

Yaşanan pandemi sürecinin de hem yönetimi, hem camiayı fazlasıyla etkilediğine dikkat çeken Akgören, “Çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Son 1 ayda Eskişehir’de bazı şeyler yaşandı. Bu yönetimin ve takımın havasını bile değiştirdi. Ben her gün yönetimdeki arkadaşlarımın motivasyonunu düzeltmeye çalışıyorum. Açıkçası biz kulübü verdiğimizi bir başka arkadaşa bu bayrağı devrettiğimizi düşünerek son 1 ayda bizde moral ve motivasyon olarak düşüş yaşadık. Pandemiden dolayı da çok zor durumdayız. Kulübün hiçbir geliri yok” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
MACRON’A TEPKİ MACRON’A TEPKİ Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un, İslam peygamberi Hazreti Muhammed'i hed..
COVID-19 ÇAĞRI HATTI COVID-19 ÇAĞRI HATTI Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Uğur Bilge yeni tip koronavirüs (Covid-19)sa..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı