HABER AKIŞI

Aşkın Simgesini Özdilek’te buldu

 Tarih: 17-02-2020 04:00:00

Özdilek Eskişehir, Sevgililer Günü’ne özel çiftlere eğlenceli ve birlikte keyif alacakları sürpriz hediye kazanacakları bir yarışma olan “Aşkın Simgesini Özdilek’te Buluyoruz” etkinliğini gerçekleştirdi.

Özdilek Eskişehir’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapan çiftlerin katılabileceği yarışmada simgeleri eşleştiren çiftler sürpriz hediyeler kazandılar. Sürpriz diyeler arasında nevresim takımı, parfüm setleri, çerçeveler, giyim ürünler ve aksesuar gibi birbirinden güzel hediyeler vardı. Çiftlerin aynı resimleri bulmak için yarışan çiftler eğlenceli anlara sahne oldu. 14 Şubat Sevgilileri Günü’nde ise çiftler Safahat Lokantası’nda trio müzik dinletisi ile romantik bir akşam yemeğinde keyifli anlar yaşadılar.Bu Sevgililer Günü’nde her zaman olduğu gibi Özdilek Eskişehir, çiftlerin romantik ve keyif alacağı bir sosyal yaşam alanı olarak hizmet verdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Girişte ateş kontrolü Girişte ateş kontrolü Kütahya'da, Eskişehir istikametinden gelen sürücüler de dahil korona virüs tedbi..
Uykunuzu bozmayın Uykunuzu bozmayın Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği (TUTDER) Genel Başkanı Doç. Dr. Vural Fi..
TÜM PARKLAR KAPATILDI TÜM PARKLAR KAPATILDI Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Beledi..
MASKELER OKULDAN MASKELER OKULDAN Eskişehir'deki 3 lisenin öğrencileri ve öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovi..
HABER ARŞİVİ
Yukarı