istanbul escort
HABER AKIŞI

Ataç’a tebrik akını

 Tarih: 23-04-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a, 31 Mart mahalli idareler seçimlerini başarı ile geride bırakmasının ardından hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği Başkanı Davut Mülayim, Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği Başkanı İrfan Ataman, Pir Ahmet Efendi Derneği Başkanı Ahmet Özcan, Eskişehir Dersimliler Derneği Başkanı Süleyman Gündoğdu ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Ataç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Ataç’ı aldığı başarılı sonuçtan ötürü tebrik eden konuklar, dernekler ile sürdürdüğü iyi ilişkiler ve destekleri için de teşekkür etti.Başkan Ataç da konuklarına ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken hemşehri ve kültür derneklerinin sosyal hayatta üstlendiği rolü her zaman önemsediğinin altını çizdi.Konuk dernek yöneticileri, Başkan Ataç ile hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
EN ACI VEDA EN ACI VEDA Bozüyük ilçesinde kılavuz trenin tünel içerisinde raydan çıkıp duvara çarpması s..
Devrim finale kaldı Devrim finale kaldı TÜBİTAK tarafından İzmit Körfez Yarış Pisti’nde 15.’si düzenlenen “Efficiency Ch..
Muhteşem kapanış Muhteşem kapanış Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Eskişehir’in gururu Mithat Körler Valilik..
MÜSİAD başarı diledi MÜSİAD başarı diledi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı