HABER AKIŞI

AYD’ye bir ödül daha

 Tarih: 14-01-2020 04:00:00

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın sunumuyla Hilton İstanbul Bomonti Otel’de gerçekleşti.

AYD Yapı, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreninde Eskişehir’de Yılın En Başarılı İnşaat Markası ödülünün sahibi oldu. Gecede ödülünü alan Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın; ‘’Bu ödülü almaktan dolayı çok mutluyuz. Biz AYD Yapı olarak Eskişehir’de birçok projeye imza attık. Ama özellikle bir projemizden bahsetmek istiyorum.  Eskişehir’de 2001 yılında Türkiye’de ilk kentsel dönüşüm projesini yapan firmayız. 1 yıl gibi kısa bir sürede 36 daireyi yıkıp 56 daire yaptık ve sahiplerine teslim ettik. Bu projemiz Türkiye’de bir rol model oldu. Bu projeden sonra 50 yıllık eski bir fabrikayı yıkarak Drusilya Evleri projemize başladık. Yine Eskişehir’de pek çok konuda örnek bir proje olan Drusilya Evleri için verdiğimiz bütün sözleri yerine getirdik. Dolayısıyla bu ödülü almak bizim için bir tesadüf olmadı. Bu iş ekip işi. Ben de  buradan mühendisimizden mimarımıza, aşçımızdan işçi arkadaşlarımıza kadar tüm ekip arkadaşlarımıza, ortaklarıma ve aileme çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
SKANDAL DOSYASI SAVCILIKTA SKANDAL DOSYASI SAVCILIKTA AK. Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, ES TV’de katıldığı bir programda Kalabak Su..
KALABAK SU KRİZİ  İYİ YÖNETİLEMİYOR KALABAK SU KRİZİ İYİ YÖNETİLEMİYOR Tüketici Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, Eskişehir Kal..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı