HABER AKIŞI

Başkan Çalışkan’dan MÜSİAD’a ziyaret

 Tarih: 05-07-2020 04:00:00

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi'ni ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalışkan ve beraberindekiler ziyarette MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda fikir alışverişinde bulundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çalışkan, pandemi sürecinde dünyanın ve Türkiye'nin zor günler geçirdiğine değinerek, "İnşallah el birliğiyle en az hasarla bu günleri geride bırakacağız. İş insanlarımızla da bu kapsamda şehrimizin gündemi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Duman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Güvenli şehir teşekkürü Güvenli şehir teşekkürü AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin ..
Gökyüzü renklenecek Gökyüzü renklenecek SOLOTÜRK'ün yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı eki..
Öğrencilere burs fırsatı Öğrencilere burs fırsatı Öğrenci dostu kentte öğrenci dostu üniversite olan Anadolu Üniversitesi, Rektör ..
Emlakçılardan yardım sözü Emlakçılardan yardım sözü Eskişehir Emlak Komisyoncuları Odası (ESEKO) Başkanı Gazi Çelik, Yükseköğretim K..
  SİYASET HABERLERİ
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı