istanbul escort
HABER AKIŞI

Bilgin’den TÜMSİAD’a iadeyi ziyaret

 Tarih: 05-05-2019 04:00:00

TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin'i TÜMSİAD'ta konuk etti. Odunpazarı Kaymakamı Bilgin ziyarette yaptığı değerlendirmede sivil toplum kuruluşlarının memleket meselelerinde ortak hareket etmesinin büyük yararı olacağını belirtti. TÜMSİAD gibi gönüllü kuruluşlar ile Odunpazarı ilçesi için birlikte güzel işler yapmaya gayret edeceklerini ifade eden Bilgin; “Hizmetlerimiz insan odaklı bu yüzden öncelik insan olacaktır. Bizler öyle bir medeniyetin neslin çocuklarıyız ki; Şeyh Edebali’nin söylediği, “İnsanı yücelt ki, devlet yüceltsin.” düsturuyla hizmet edeceğiz” dedi. TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz, Odunpazarı Kaymakamı Bilgin'e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti. TÜMSİAD'ın ihracatı ve üretimi artırmak için yaptığı çalışmalardan bahseden Engiz, devletin kurumları ile beraber çalışmanın önemli olduğunu vurguladı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
EN ACI VEDA EN ACI VEDA Bozüyük ilçesinde kılavuz trenin tünel içerisinde raydan çıkıp duvara çarpması s..
Devrim finale kaldı Devrim finale kaldı TÜBİTAK tarafından İzmit Körfez Yarış Pisti’nde 15.’si düzenlenen “Efficiency Ch..
Muhteşem kapanış Muhteşem kapanış Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Eskişehir’in gururu Mithat Körler Valilik..
MÜSİAD başarı diledi MÜSİAD başarı diledi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı