HABER AKIŞI

‘BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ’

 Tarih: 18-07-2020 10:48:08

DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Ateş, “Eskişehir’e yeni bir soluk getireceğiz. Herkesi kucaklayıp birleştirici olacağız” dedi.

GÖREVİ ÜSTLENDİ

Ali Babacan önderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Eskişehir il başkanı belirlendi. Yapılan görüşme sonucu DEVA Partisi kurucu İl Başkanı 1999-2004 yılları arasında DSP’den seçilerek Odunpazarı Belediye Başkanlığı yapan İsmail Haşim Ateş oldu. Ateş ekibini kurarak görevine başlayacak.

YENİ BİR SOLUK

Atama sonrası görüşlerini açıklayan Ateş, “Eskişehir için çalışacağız. Görevlendirmeyi aldık. Yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Kent için, ülkemiz için çalışacağız. Eskişehir’de her kesimden insanımızdan bir ekip kuracağız. Eskişehir bu konuda çok donanımlı. Kutuplaştırıcı değil birleştirici olacağız” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Güvenli şehir teşekkürü Güvenli şehir teşekkürü AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin ..
Gökyüzü renklenecek Gökyüzü renklenecek SOLOTÜRK'ün yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı eki..
Öğrencilere burs fırsatı Öğrencilere burs fırsatı Öğrenci dostu kentte öğrenci dostu üniversite olan Anadolu Üniversitesi, Rektör ..
Emlakçılardan yardım sözü Emlakçılardan yardım sözü Eskişehir Emlak Komisyoncuları Odası (ESEKO) Başkanı Gazi Çelik, Yükseköğretim K..
  SİYASET HABERLERİ
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı