istanbul escort

HABER AKIŞI

Bozüyük ile etle tırnak gibiyiz

 Tarih: 20-07-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Bozüyük Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu ile birlikte Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Ataç, kendisine görevinde başarılar diledi. Buluşmada belediyecilik çalışmaları üzerine sohbet edilirken, Bakkalcıoğlu da Ataç’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti. Başkan Bakkalcıoğlu, Bozüyük’te hayata geçirecekleri projelerde Başkan Ataç’ı örnek alacaklarını ifade etti.  Başkan Ataç ise değerlendirmesinde, “Bozüyük ve Tepebaşı et ile tırnak gibidir. Zaten Tepebaşı’nda da Bilecikli insanlarımızın popülasyonu oldukça yüksek. Bu anlamda Bozüyük de benim ve Eskişehir için çok önemliydi. Bozüyüklü vatandaşlar 31 Mart’ta doğru bir karar verdi ve artık Bozüyük’te de Mehmet Başkan görevde. Ben, kendisine ve Bozüyük’e hayırlı olmasını diliyor, başarılar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

  GÜNDEM HABERLERİ
UZLAŞTIRMA YASAKLANSIN UZLAŞTIRMA YASAKLANSIN Eski kocası tarafından vahşice öldürülen Ayşe Tuba Arslan’ın saldırganla uzlaştı..
Göre göre öldürüldü Göre göre öldürüldü Eskişehir Demokratik Kadın Platformu üyeleri, eski eşi tarafından satırla yarala..
Eskişehir ilk 10’da Eskişehir ilk 10’da Dünya üzerindeki en güvenli şehirler listesi hazırlanırken, Türkiye’den Eskişehi..
Eli öpülesi kadınlar Eli öpülesi kadınlar Tepebaşı ilçesine bağlı Nemli Mahallesi'nde faaliyet gösteren manyezit madeninde..
HABER ARŞİVİ
Yukarı