istanbul escort
HABER AKIŞI

Burası halkın makamıdır

 Tarih: 14-04-2019 04:00:00
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, hayırlı olsun ziyaretine gelen konuklarının tebriklerini kabule devam ediyor.

Belediyede görevini devraldığı günden itibaren, başkanlık odasının kapılarını tamamıyla halka açan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, tebrik ziyaretleri için gelen vatandaşlar ve dernekler ile görüşmeye devam ediyor. Kendisini ziyaret ederek tebrik ve hayırlı olsun temennilerini ileten tüm vatandaşlara teşekkür eden Bakkalcıoğlu; “Artık burası başkanlık makamı değil, halkın makamıdır” diyerek belediyenin kapılarının bundan böyle vatandaşa sonuna kadar açık olduğunu kaydetti. 
Başkan Bakkalcıoğlu’nun ziyaretlerine bugün CHP Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, CHP İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu ve üyeleri, İYİ Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatı üyeleri, Kuzey Kafkasya Kültür Derneği, Cezaevi Müdürü Ruhi Aytuttu, Bozüyük Sebze ve Meyve Yetiştiricileri Birliği adına Orhan Karalar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası yetkilileri, Otosan Fabrikası çalışanları, otobüs terminali çalışanları, Tekke Mahalle Muhtarı İbrahim Barıt ve azaları, Miraç Mete Yüksel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
KANYONDA FECİ ÖLÜM KANYONDA FECİ ÖLÜM Eskişehir’den Bilecik Harmankaya Kanyonu’na giden 5 kişi sele kapıldı. 2’si kadı..
Gökyüzünün ihtiyar delikanlıları Gökyüzünün ihtiyar delikanlıları Ankara'da lisede okurken havacılık etkinliklerine katılarak gökyüzü sevdasına tu..
Tarlada ölü bulundu Tarlada ölü bulundu Eskişehir'in Beylikova ilçesinde koyunlarını otlatmaya çıkan bir çoban arazide ö..
Ateşle toprağın dansı Ateşle toprağın dansı Odunpazarı Belediyesi, Uluslararası Ahşap Heykel ve Ulusal Lületaşı Festivalini..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı