HABER AKIŞI

Çalışmaları inceledi

 Tarih: 01-12-2019 04:00:00

Eskişehir Vali Yardımcısı Kubilay Ant, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret etti. 8 Ağustos 2019 tarih ve 2019/268 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Eskişehir Vali Yardımcısı olarak atanan Kubilay Ant İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret ederek bilgi aldı. Ant, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine Sever, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Toplantı Salonuna geçen Ant’a İl Müdürü Emine Sever kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİMDE DEV İMZA EĞİTİMDE DEV İMZA Eskişehir Valiliği ile Hayırsever Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında eğitim..
KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI Ateş, duman ve kavurucu sıcağın altında gün boyu ter döken meşe kömürü işçileri,..
SUYUMUZ TEHLİKEDE SUYUMUZ TEHLİKEDE Porsuk havzasındaki içme, kullanma ve tarımsal sulama suyu sıkıntısını değerlend..
Son tatbikatla görev tamam Son tatbikatla görev tamam Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi stajyerlerin eğitimlerini tamamladı. Eğitimlerin..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı