HABER AKIŞI

Çekin elinizi üzerimizden!

 Tarih: 20-05-2020 10:02:00  -   Güncelleme: 20-05-2020 13:41:28
Yine futbol simsarları ortaya çıkmaya başladı. Eskişehirspor’un genç yeteneklerine kancayı takan menajerler, büyük kulüpler genç oyuncuların kafasını karıştırıyor.

Her dönem olduğu gibi bu sezon daha bitmeden tamamlanmadan yine bazı simsarlar ortaya çıkmaya başladı.

Eskişehirspor’un genç yeteneklerinin kafasını karıştırırken ortaya atılan iddialar bu kadarına pes dedirtiyor. Ligler tescil edilmeden, devam kararının verildiği şu günlerde bir çok oyuncumuza yönelik tekliflerin yapıldığı duyumları isyan noktasına getiriyor.

Siyah kırmızılı takımımızın Milli takımlarına çağrılan futbolcularımızdan başta Metehan Altunbaş, Buğra Çağrılan gibi oyuncular olmak üzere geçen sezon sürekli gündemde olan Mehmet Özcan’a yine bir şekilde tekliflerin yapıldığı yönetimin mutlaka genç oyunculara sahip çıkması gerektiği ifade ediliyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı