HABER AKIŞI

Çeltik göreve başladı

 Tarih: 10-07-2020 14:39:15
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz Çeltik Eskişehir Özel Gürlife Hastanesinde göreve başladı.

Eskişehir Özel Gürlife Hastanesinden yapılan açıklamada, “Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz ÇELTİK ihtisasını Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde yapmıştır. Eskişehir’e en son görev yeri olan Iğdır’dan gelen Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz Çeltik, Eskişehir’de Özel Gürlife Hospital’ da mayıs ayı itibarı ile göreve başlamıştır. ‘Sizin çocuklarınız bizim de çocuklarımız’ anlayışıyla Özel Gürlife Hospital’da hizmet vermeye özen gösterdiklerini dile getiren doktor bey, özellikle çalışan anne babalar içinde hafta içi saat 21.00 a kadar hasta kabul ettiklerini belirtmektedir” denildi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Güvenli şehir teşekkürü Güvenli şehir teşekkürü AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin ..
Gökyüzü renklenecek Gökyüzü renklenecek SOLOTÜRK'ün yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı eki..
Öğrencilere burs fırsatı Öğrencilere burs fırsatı Öğrenci dostu kentte öğrenci dostu üniversite olan Anadolu Üniversitesi, Rektör ..
Emlakçılardan yardım sözü Emlakçılardan yardım sözü Eskişehir Emlak Komisyoncuları Odası (ESEKO) Başkanı Gazi Çelik, Yükseköğretim K..
  SİYASET HABERLERİ
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı