istanbul escort
HABER AKIŞI

CHP’li Vekiller Sarıcakaya’da

 Tarih: 23-09-2019 04:00:00

CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü Sarıcakaya’da geleneksel olarak düzenlenen Kültür ve Turizm Panayırına katılarak, Kuşkonmaz Tarla Günü etkinliklerinde kuşkonmaz üreticileriyle bir araya geldi. Çakırözer ve Süllü ziyaretlerinde Sarıcakaya’nın iklimi, doğası ve üretimiyle önemli bir yara sahip olduğuna vurgu yaparak, “Sarıcakaya’mız Anadolu’muzun içinde bir Akdeniz, Ege gibi. İklimi, doğası ve üretimiyle hepimiz için gurur kaynağı. Sarıcakaya’dahemşehrilerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. Ziyaretlerinde Çakırözer ve Süllü’ye, Sarıcakaya ilçe Başkanı Hasan Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe örgütü de eşlik etti. Çakırözer ve Süllü Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde gerçekleştirdikleri çeşitli ziyaretlerde Kuşkonmaz Tarla Günü etkinliklerine de katıldı.  Sarıcakaya’daki Kuşkonmaz üretiminin hem Eskişehir hem de Türkiye için önemine vurgu yapan Çakırözer ve Süllü, “Türkiye’de Kuşkonmaz üretiminin yüzde 90’ı Sarıcakaya ilçemizde yapılıyor olması hepimiz için büyük gurur. Sarıcakaya’daki Kuşkonmaz üreticilerimiz yurt içi pazarının yanı sıra Romanya, Hollanda, Almanya ve Singapur gibi ülkelere ihracat yaparak ülkeye gelir sağlıyor. Ekonomik getirisinin yanı sıra sağlık içinde oldukça yararlı olan Kuşkonmazı Sarıcakaya’mızda tüm ülkeye ve dünyaya yayan üreticilerimizle gurur duyuyoruz” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Soba içinde  zehir ticareti Soba içinde zehir ticareti Eskişehir'de uyuşturucuyla mücadele kapsamında gerçekleştirilen çalışmalarda, so..
Ulaşım filosu güçlendi Ulaşım filosu güçlendi Kent içi ulaşıma büyük bir yatırım yaparak tramvay ağını çalışmalar tamamlandığı..
SİVRİHİSARLILAR ANKARA’DA SİVRİHİSARLILAR ANKARA’DA Cumhuriyet Halk Partisi Sivrihisar İlçe Yönetimi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’n..
HABER ARŞİVİ
Yukarı