HABER AKIŞI

DÜŞEN YAPRAKLARLA ‘MASKE TAK’ MESAJI

 Tarih: 28-11-2020 12:33:17

Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği tematik parklarda korona virüs nedeniyle ziyaretçi sayıları düşerken, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda belediye emekçileri sonbahar temasıyla Eskişehirlilere maske mesajı gönderdi. Geçtiğimiz yıllarda yapraklardan kalp yaparak özel görüntülere imza atan Park ve Bahçeler personelleri bu sene de yapraklardan ‘Maske Tak’ yazarak korona virüs salgınına dikkat çekti. 

Her yıl sonbahar mevsiminde bambaşka bir atmosfere bürünen Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda bu yıl da renkli görüntüler ortaya çıktı. 7’den 70’e vatandaşların fotoğraf çektirmek için geldiği Sazova’da, belediye emekçileri de korona virüs salgınına dikkat çekmek için yapraklardan maske uyarısında bulundu. Geçtiğimiz yıllarda yapraklarla büyük kalpler oluşturan Park ve Bahçeler ekipleri, bu sene de ‘Maske Tak’ yazısıyla salgına dikkat çekti.

Sazova’nın Eskişehir için çok önemli bir yer olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, özellikle pandemi döneminde Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’na gelerek ailecek açık havada kurallara uygun bir şekilde vakit geçirmekten keyif aldıklarını belirttiler.

 

HABER ARŞİVİ
Yukarı