istanbul escort
HABER AKIŞI

Emekliler yalnız değil

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00

Buluşmada Başkan Ataç, Şube Başkanı Duru ve dernek üyeleri ile birlikte sohbet etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Duru, “Ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Temsil etmiş olduğum kitle adına da sizi kutluyorum. Bize değer verdiğiniz, derneğimizi hiçbir zaman bırakmadığınız, her sorunumuza eğildiğiniz için kutluyorum. Derneğimizin genel başkanlığı ve 110 şubemiz tarafından hazırlanan, başkanlardan taleplerimizin yer aldığı dosyayı da size takdim etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Başkan Ataç ise konuşmasında, “Ben burayı her zaman kendi çatım gibi görerek rahatlıkla geliyorum. Bize takdim ettiğiniz bu dosyalar da bize zaman zaman yol göstermiştir, teşekkür ediyorum. Yakın geçmişte derneğinizin genel başkanı ile de tanışmış, ziyaret etmiş olmaktan çok memnunum, yürekli ve düzgün bir insan. Siz emekli vatandaşlarımızı Tepebaşı Belediyesi olarak çok seviyoruz, değer veriyoruz” sözlerini kullandı. HM

  GÜNDEM HABERLERİ
BU SINAVI GEÇERİZ BU SINAVI GEÇERİZ Vizyon Toplantısı’nın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpel..
  SİYASET HABERLERİ
Sakallı’dan OSB müjdesi Sakallı’dan OSB müjdesi Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Çukurhisar seçi..
Ataç halkın içinde Ataç halkın içinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirliler ile hemen her noktada b..
HABER ARŞİVİ
Yukarı