HABER AKIŞI

Es Es’te bayram kutlaması

 Tarih: 30-10-2020 14:23:25
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97.yıl dönümü Eskişehirspor Tesisleri’nde coşkuyla kutlandı. A takım ve altyapı da açılan dev bayraklar ile Cumhuriyet coşkusu yaşandı.

Eskişehirspor’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu vardı. Pazar günü kendi evinde oynayacağı Akhisarspor maçının hazırlıklarını sürdüren siyah kırmızılılar, Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıldönümünü kutladı. Dün gerçekleştirilen antrenman öncesinde Türk Bayrağı açarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimiz için saygı duruşunda bulunan futbolcular, "Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti" dediler.

  GÜNDEM HABERLERİ
KAYMAKAMDAN MÜSİAD’A ZİYARET KAYMAKAMDAN MÜSİAD’A ZİYARET Tepebaşı Kaymakamı Ahmet Önal, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)..
VATANDAŞ HASTANEDE  NE ÖDEYECEĞİNİ BİLMELİ VATANDAŞ HASTANEDE NE ÖDEYECEĞİNİ BİLMELİ Korona salgını ile birlikte özel hastanelerde alınan ücretler tartışma konusu ol..
SANAYİNİN 25 YILLIK  HAYALİ GERÇEKLEŞTİ SANAYİNİN 25 YILLIK HAYALİ GERÇEKLEŞTİ Son teknolojik sistemler kullanılarak Eskişehir sanayisinin nitelikli ve kalifiy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı