HABER AKIŞI

Es Es, Varşova’da

 Tarih: 04-07-2019 12:47:10
Bu sezon transfer tahtasının açılamaması ve lige -6 puan ile başlayacak olan Eskişehirspor bugün Polonya’ya uçuyor. 07.40 uçağıyla Varşova’ya varan Es Es’ler 10 gün kamp yapacak.

Eskişehirspor da yeni sezona umutlu girmek için büyük bir uğraş veren siyah kırmızılı camia şimdi Polonya’da gerçekleşecek olan 10 günlük kampı en iyi şekilde değerlendirip lige hazır halde girmek tek hedef.

Siyah kırmızılı ekibin ilk etap kampı bugün Varşova’da start alacak. Şimşekler dün gece geç saatlerde İstanbul’a yola çıktıktan sonra bu sabah uçakla Polonya’ya uçtu. Varşova’da 10 gün kalacak kırmızı şimşekler ilk etabı tamamlayıp 14 Temmuz tarihinde Eskişehir’e dönecekler.

Üç günlük izinlerin ardından 17 Temmuz’da Afyon’da ikinci etap kamp dönemi başlayacak. 12 gün sürecek olan Afyon kampında Şimşekler en az 5 takım ile özel maç yapmayı planlıyor. Hazırlık maçlarının programları netleşmezken Eskişehirspor kamp dönüşünde Ağustos ayının ilk haftasında İtalya takımı Geneo ile taraftarlarının önünde özel maç yaparak sezonu açmış olacak.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı