HABER AKIŞI

Eskişehirli aşçılar İzmir’de

 Tarih: 25-02-2020 04:00:00

Eskişehir Aşçılar Derneği üyesi aşçılar İzmir'deki “Yemek ve Otel Hizmetleri Fuarı’nda” Eskişehir'i temsil ettiler.

Eskişehir Aşçılar Derneği'ne bağlı aşçılar İzmir Fuar Alanında gerçekleşen Uluslararası Horeca Yiyecek İçecek, Konaklama ve Otel hizmetleri Ekipmanları Fuarına katılarak, yemek yapma ve sunum etkinliklerinde Eskişehir'i temsil ettiler. Eskişehir Aşçılar Derneği Başkanı A.Turan Etli, fuara katılım ve tanıtım etkinliği ile ilgili  "Yemek yapma, tanıtım ve sunumun yanı sıra,  gastronomi ve turizim alanındaki gelişmeleri takip etmek, şehrin alandaki gelişimine katkı sağlamak amacı ile çok verimli faydalı bir etkinliğe katıldık.Eskişehirli aşçılar bilgi ve tecrübelerini sektörde çalışan meslektaşlarına aktarmak adına güzel bir organizasyona kendi imzalarını da attılar. Bu çalışmalarımızı şehrimizin Bu alandaki gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacağını düşünüyoruz" dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Girişte ateş kontrolü Girişte ateş kontrolü Kütahya'da, Eskişehir istikametinden gelen sürücüler de dahil korona virüs tedbi..
Uykunuzu bozmayın Uykunuzu bozmayın Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği (TUTDER) Genel Başkanı Doç. Dr. Vural Fi..
TÜM PARKLAR KAPATILDI TÜM PARKLAR KAPATILDI Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Beledi..
MASKELER OKULDAN MASKELER OKULDAN Eskişehir'deki 3 lisenin öğrencileri ve öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovi..
HABER ARŞİVİ
Yukarı