HABER AKIŞI

ETO’YA GÜVENLİ HİZMET BELGESİ

 Tarih: 12-11-2020 14:16:00

Eskişehir Ticaret Odası, TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne de hak kazandı. Güvenli Hizmet Belgesi’ni Vali Ayyıldız takdim etti.

 

Üyelerine ve odadan hizmet alanlara güvenli hizmet vermek için en üst düzeyde tedbirler alan Eskişehir Ticaret Odası yerleşkelerinde, hizmet binasında ve birimlerinde Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan denetlemeler neticesinde Eskişehir’in Güvenli Hizmet Belgesine sahip en büyük meslek kuruluşu oldu.

Vali Erol Ayyıldız takdim etti

Eskişehir Ticaret Odası’nın aldığı “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız tarafından ETO Başkanı Metin Güler’e takdim edildi. ETO Başkanı Metin Güler’i tebrik eden Eskişehir Valisi Ayyıldız, ETO’nun uyguladığı tedbirler neticesinde “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” almasından memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Belge takdiminde ETO Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muhammet Taha Güven, TSE Eskişehir Belgelendirme Müdürü İsmail Kaynarca ve ETO yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Yerleşkelerimizde tüm tedbirleri aldık

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler,  tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgını sebebiyle hizmet binasında ve odanın tüm yerleşkelerinde üyelerin ve odadan hizmet alanların sağlığı için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi. COVID-19 salgını sebebiyle alınan bu tedbirlerin resmiyete kavuşmasından, güvenli hizmet belgesiyle taçlandırılmasından mutluluk duyduklarını belirten Güler güvenli hizmet belgesinin üyelere, tüccara ve esnafa örnek olmasını temenni etti.

 

HABER ARŞİVİ
Yukarı