HABER AKIŞI

Gafletle açıklanabilir

 Tarih: 10-02-2020 04:00:00

Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ural Çakır, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya tepki gösterdi.

Parti binasında konuşan Çakır, “Sevgili Demokratlar bu günlerde gündem de olan başka bir konu KKTC’dir.Cumhurbaşkanı Akıncı’nın beslendiği siyasi fikir ve zihniyetinin Türk milletinin varlık mücadelesi ve tarihi şuur çizgisinin farklı olduğu bir gerçektir. 1974 Kıbrıs barış harekatından bu yana Kıbrıs Türk’ünü yok sayma politikasına rağmen hala Türkiye ile ilgili olumsuz düşüncelere sahip olan Rum’dan medet ummak ancak gafletle açıklanabilir. Cumhurbaşkanı Akıncı şunu iyi bilmelidir ki Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. Kıbrıs Türk’ü de bu şuur çizgisinin dışına düşenlerle ilgili hükmünü elbette en kısa zamanda verecektir” dedi. (Feyzanur Şen)

  GÜNDEM HABERLERİ
33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ 33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına d..
VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! Büyükşehir Belediyesi her gün binlerce yolcunun taşındığı tramvaylar ve otobüsle..
Yunus için birlik Yunus için birlik Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
İyilikler Çarşısı açılıyor İyilikler Çarşısı açılıyor Lösemili Çocuklar Vakfı, (LÖSEV) Eskişehir’de kıyafet, giyim, temizlik maddesi, ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı