istanbul escort
HABER AKIŞI

Gelen giden para..

 Tarih: 07-07-2019 04:00:00
Eskişehirspor’da yine her sezon sonu yaşanan kriz maalesef bugün de varlığını hissettiriyor. Siyah kırmızılı kulüpten alacağı bulunanlar tek tek FİFA nezdinde başvuruları can sıkıyor.

Son yıllarda inanılmaz derecede futbolcunun alacakları konusunda uzlaşma sağlayamaması nedeniyle FİFA ve TFF’ye başvuru yaparak puan silme olayına gitmeleri bugünkü yönetimin işini zorlaştırıyor.

Geçen sezon yaşanan krizin bu sezonda devam edeceği ve yeni yönetimin yaşanan bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilmek için çaba sarfetmeleri dikkat çekiyor.

Başkan Osman Taş ve ekibinin bilerek yönetime geldiklerini ifade etmeleri yaşananları ortadan kaldırabilmek için gayretin gösterileceğine işaret olarak yorumlanıyor.

Şilili oyuncu Sebastian Pinto nedeniyle gelen -6 puan cezasının devamının olmaması için gayret gösteren yöneticiler futbolcularla da görüşmelerini sürdürüyor. CAS’ta bekleyen dosyaların varlığı sıkıntı gibi görünse de zorlukları aşmak ve yeni sezona daha fazla puan silme cezası alınmaması yönünde ciddi çalışmaların var olması umut olarak görülüyor.

7 futbolcu için ciddi çalışmaların varlığı biliniyor. Bu isimler arasında Akaminko, Toko, Bienvenu, Boffin, Bokila, Kulach ve Mori gibi oyuncuların alacaklarının ödenmesi yönünde başvuruda bulunmaları en büyük sıkıntı.

Kısacası yeni yönetim göreve gelir gelmez alacaklarının peşine düşen futbolcuların para sorunlarının nasıl çözüleceği ise belirsizliğini sürdürüyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EN ACI VEDA EN ACI VEDA Bozüyük ilçesinde kılavuz trenin tünel içerisinde raydan çıkıp duvara çarpması s..
Devrim finale kaldı Devrim finale kaldı TÜBİTAK tarafından İzmit Körfez Yarış Pisti’nde 15.’si düzenlenen “Efficiency Ch..
Muhteşem kapanış Muhteşem kapanış Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Eskişehir’in gururu Mithat Körler Valilik..
MÜSİAD başarı diledi MÜSİAD başarı diledi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı