HABER AKIŞI

‘Gençler ben oldum’ havasına girmemeli

 Tarih: 29-10-2020 14:23:19
Eskişehirspor Altyapı koordinatörü Serdal Eroy, dün takımın durumuyla ilgili yaptığı değerlendirmede “Bizim gençler hepsi olmuş gibi. Hepsi geri geldi. Ne oldu şimdi” dedi.

Serdal Eroy, "Eskişehirspor bu sezon küme düşebilir. Düşmemek adına da yapılması gereken ne varsa yapılmalı. Herkes düşmemek için çalışmalı. Her ihtimale karşı bir alt ligde şampiyonluk mücadelesi verebilecek bir kadronun da temellerinin atılması gerekiyor" dedi.

Eskişehirspor Altyapı koordinatörü Serdal Eroy düzenlenen basın toplantısında konuştu.

 Serdal Eroy özetle şu ifadeleri kullandı

“Ben göreve geldiğimde bir keşmekeşlik vardı. Geçtiğimiz sezondan beri görevime devam ediyorum. İlhan hocamız da altyapıya çok önem veren bir isim. Altyapıdan çok sayıda futbolcu kazandırmak istiyor. Zannetmeyin ki biz sadece Eskişehirsporlu olduğumuz için buradayız. Gelen hocalarımız da sürekli altyapı ile temas halindeler. Altyapıda önemli adımlar atıyoruz. Zamanı gelince altyapıya özel bir basın toplantısı düzenleyip hepsini anlatacağız. Tüm belediyeler ve okullar altyapı projemizi destekliyor. Yeni bir vizyon ile yeni bir anlayış geliyor. Biz doğru yoldayız.

20 maçtır kazanamayan bir takımımız var. İlhan hocamız geleli çok fazla zaman olmadı. Boyacı küpü değil ki daldır çıkart ve üç puanı al. Hocamıza bir zaman verilmeli. Zamanla güzel sonuçlar gelmeye başlayacaktır. İyi bir kadro var. Altyapıdan A takıma çıkan oyuncular da iyi.

Bir anda oldum havasına giren bazı oyuncular boşa çıkmasına rağmen takım bulamadı ve Eskişehirspor’a geri döndü. Ekrem Kılıçarslan gibi bir isim boştayken takım bulamadı. Ne oldu kazanan Eskişehirspor oldu. Bu durumlar genç oyunculara örnek olmalı. Ben oldum havasına çok çabuk girmemeliler. Çok daha iyi günler için çok daha sıkı çalışmalılar.

Eskişehirspor bu sezon küme düşebilir. Düşmemek adına da yapılması gereken ne varsa yapılmalı. Herkes düşmemek için çalışmalı. Her ihtimale karşı bir alt ligde şampiyonluk mücadelesi verebilecek bir kadronun da temellerinin atılması gerekiyor. Hocamızında bunu yapması gerekiyor. Ben Eskişehirspor’un son haftaya kadar ligde kalma mücadelesinin içerisinde olacağını ve ligde kalabileceğini düşünüyorum.”

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı