HABER AKIŞI

Gençlerimizi önemsiyoruz

 Tarih: 10-02-2020 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Türkiye Öğrenci Senatosu Başkanı Deniz Çatal Barış ile bir araya geldi.

Son olarak Türkiye Öğrenci Senatosu Başkanı Deniz Barış Çatal ve senato üyesi öğrenciler, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada gerçekleştirdikleri çalışmalara ilişkin Başkan Ataç’a bilgiler aktaran Çatal, “ Ortak çalışmalar konusunda bilgi alışverişi yapmak çok verimli oldu, teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Ataç da gençlerin özellikle eğitim konusunda örgütlü bir şekilde çalışma yapmasının önemli olduğuna vurgu yaparak, “Gençlerimizin bilinçli, kolektif biçimde eğitim konusunda fikirler üretmesi çok önemli. Geleceğimiz olan gençlerin, bu azim ile kendileri ile birlikte ülke gelişimine de katkı sağlayacağına inanıyorum. Türkiye Öğrenci Senatosu’na ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

  GÜNDEM HABERLERİ
33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ 33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına d..
VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! Büyükşehir Belediyesi her gün binlerce yolcunun taşındığı tramvaylar ve otobüsle..
Yunus için birlik Yunus için birlik Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
İyilikler Çarşısı açılıyor İyilikler Çarşısı açılıyor Lösemili Çocuklar Vakfı, (LÖSEV) Eskişehir’de kıyafet, giyim, temizlik maddesi, ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı