HABER AKIŞI

Gerekeni yapın!

 Tarih: 16-09-2020 16:13:51

Eskişehir’de araç parklarının önüne geçilebilmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından cadde ve sokaklara yerleştirilen plastik dubalar parçalandı, yerlerinden söküldü.Özellikle tramvay ulaşımının sağlandığı güzergahlar da ter alan dubalar kendini bilmez araç sürücüleri tarafından kullanılamaz hale getirildi. Bir süre önce halkın ve araç geçişlerinin yoğun olduğu Köprübaşı Caddesi önüne çakılan dubalar, araçların çarpması nedeniyle zarara uğratıldı. Parçalanmış dubaların halini gören vatandaşlar, yetkilileri göreve  davet ederek dubalara zarar verenlerin tespit edilerek cezalandırılmalarını istedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı