HABER AKIŞI

Haksız rekabete karşı mücadele

 Tarih: 09-01-2020 04:00:00

Mimarlar Odası Şube Başkanlığına yeniden aday olan Serdar Çavdar haksız rekabetle mücadele için gereken gayreti göstereceklerini belirtti. 

Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Serdar Çavdar ve beraberindeki heyet, Ticaret Odası  (ETO) Başkanı Metin Güler’i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten ETO Başkanı Metin Güler, Çavdar ve ekibinin görev süreci boyunca ETO ile istişare içinde çalışmaya gayret gösterdiğini ve sorunların çözümü için ortak toplantılar gerçekleştirdiklerini belirterek, yeniden başkanlığa aday olan Çavdar’a başarılar diledi. Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Serdar Çavdar, Mimarlıkta Birliktelik Grubu olarak göreve yeniden talip olduklarını ifade etti. Görev süresi boyunca ekibiyle beraber kurum ve kuruluşlarla diyalog kurarak hareket ettiklerini belirten Çavdar, yeni dönemde de herkesin odası olarak siyaset üstü bir anlayışla hizmet vereceklerini dile getirdi. Yeniden göreve gelmeleri halinde haksız rekabetle mücadele etmek için gayret göstereceklerini, Yapı Bilgi Modellemesi ve akademik çalışmalarına ağırlık vereceklerini kaydeden Çavdar, üniversite ve özel sektörle de bağların güçlendirilmesini için çalışacaklarını söyledi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
SKANDAL DOSYASI SAVCILIKTA SKANDAL DOSYASI SAVCILIKTA AK. Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, ES TV’de katıldığı bir programda Kalabak Su..
KALABAK SU KRİZİ  İYİ YÖNETİLEMİYOR KALABAK SU KRİZİ İYİ YÖNETİLEMİYOR Tüketici Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, Eskişehir Kal..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı