HABER AKIŞI

Hazırlıklar sürüyor

 Tarih: 03-03-2020 12:29:37

Eskişehirspor’da Giresunspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Siyah kırmızılılar da ligde alınan kötü sonuçlar genç çocuklarımızın moralini bozsa da yönetim ve teknik ekip henüz hiçbir şeyin bitmediğini rakiplerinde puan kaybettiği yönünde takımı diri tutmak için elinden geleni yapıyor.

Cumartesi günü oynanacak olan zorlu maçla birlikte tekrar yeni bir sayfanın açılmasına önderlik edecek olan isimlerin yine kendileri olduğunu bilen gençlerimiz Giresun’u yenip ligde seri galibiyetlerle toplayabilecekleri puanları toplayıp rakiplerin durumunu bekleyecekler.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı