istanbul escort
HABER AKIŞI

Her yol Çapa’ya çıkıyor

 Tarih: 09-06-2019 04:00:00
Eskişehirspor’un yeni yönetiminin teknik direktör çalışmalarındaki rotası Fuat Çapa’yı gösteriyor. Yapılan görüşmelerde olumlu gelişmelerin olduğu öğrenildi.

Çapa’ya vefa

Geçtiğimiz sezon yaşanan çok olumsuz gelişmelere rağmen alt yapıdan gelen genç futbolcularla ligin ilk yarısında elde ettiği 16 puanla taraflı tarafsız futbol kamuoyunun büyük taktirini kazanan Fuat Çapa ile yeni yönetimin devam etmek istediği öğrenildi.

Başkan Osman Taş ile yaptığı görüşmelerde kadro yapılanması konusundaki taleplerini ileten Fuat Çapa’nın önümüzdeki sezonda takımın başında sahaya çıkması bekleniyor.

İsim çok teklif yok

Fuat Çapa ile çiçeği burnundaki başkan Osman Taş ve yeni yönetim kurulu yaptığı ilk görüşmelerde bazı küçük detaylar da yaşanan anlaşmazlıklar menajerleri harekete geçirirken pek çok teknik adam ismi de ortaya atıldı. Eskişehirspor taraftarının tribündeki gücüne hayranlık besleyen bazı teknik adamların menajerler vasıtasıyla yönetime mesaj gönderdiği ancak yönetimin bu isimleri gündemine almadığı öğrenildi.

Kadro garantisi

Teknik Direktör Fuat Çapa’nın önümüzdeki transfer sezonunda transfer tahtasının açılmasının güçlüğünü bilerek en azından bu sezon kadroda bulunan yerli ve yabancı isimlerin başka takımlara gitmesinin önüne geçirilmesini istediği bu konuda da yönetimin Çapa’ya olumlu görüş bildirdiği ifade ediliyor. Yönetiminin mevcut kadrodaki futbolcuların alacaklarının bir bölümünü ödeyerek kadroyu korumaya çalışacağı belirtiliyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Mahallelere atama Mahallelere atama AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı tarafından parti binasında gerçekleştirilen tö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı