istanbul escort
HABER AKIŞI

İcraatla söylem tutmuyor

 Tarih: 10-06-2019 04:00:00

Saadet Partisi Eskişehir İl Yönetim Kurulu Üyesi Levent Baştürk, İstanbul seçimlerine yönelik yapılan söylemlere tepki gösterdi. Partisinin İl Binasında konuşan Baştürk, “17 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin artık ülkeyi yönetebilir olma kabiliyetini tamamen kaybettiğini net olarak gözlemlediğimiz günlerdeyiz. İktidar partisinin önceki icraatları ve söylemleriyle çelişkiler içinde olduğuna sık sık şahit olmaktayız. Bunun en son tezahürlerinden birisi de AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın İstanbul’daki seçimler için Kürt oylarını kazanmak amacıyla ziyaret ettiği Diyarbakır’da yapmış olduğu konuşması oldu. Binali Yıldırım konuşmasında Ankara’da Büyük Millet Meclisi’ni toplamış olan “Mustafa Kemal Atatürk’ün davet ettiği millet temsilcilerinin arasında Kürdistan mebusu”nun da olduğunu ifade etti. Oysa Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimleri öncesinde birçok kez "Kürdistan Kuzey Irak'ta, çok seviyorlarsa oraya gitsinler. Benim ülkemde 'Kürdistan' diye bir bölge yok" ifadelerini kullanmıştı. Zaman zaman AK Parti 16 yıldır iktidarda olup da hiç iktidara gelmemiş bir muhalefet partisi gibi davranan ve 16 yıllık icraatlarının tam tersini yapacağını iddia eden siyasi parti görünümü sunmaktadır” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
EN ACI VEDA EN ACI VEDA Bozüyük ilçesinde kılavuz trenin tünel içerisinde raydan çıkıp duvara çarpması s..
Devrim finale kaldı Devrim finale kaldı TÜBİTAK tarafından İzmit Körfez Yarış Pisti’nde 15.’si düzenlenen “Efficiency Ch..
Muhteşem kapanış Muhteşem kapanış Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Eskişehir’in gururu Mithat Körler Valilik..
MÜSİAD başarı diledi MÜSİAD başarı diledi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı