HABER AKIŞI

İki ayrı kaza ucuz atlatıldı

 Tarih: 15-09-2020 15:02:06
Aşırı hız ve dikkatsizlik trafik kazasını da beraberinde getirdi. Eskişehir Ankara karayolu otogar alt geçidinde hafta sonu meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında şans eseri ölen olmazken bir kişinin de yaralandığı öğrenildi.

Kaza ile ilgili edinilen bilgilere göre, Bursa istikametinden Ankara yönüne gitmek üzer yola çıkan S.Y.idaresindeki otomobil otogar alt geçidinde direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu karşı yönden gelmekte olan iki araca birden çarptı. Kazada araçtan yaralı olarak çıkartıla sürücüye ilk müdahale 112 acil sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Bir süre trafiğe kapanan çevre yolu kazada hasar gören araçların çekilmesiyle birlikte araç trafiğine yeniden açıldı.

Diğer kaza ise Anadolu Üniversitesi önündeki bat-çıkta oldu. Ankara yönünden Bursa istikametine gitmekte olan A.T.yönetimindeki tır, sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu, ters döndü. Dorsesi çekicisinden ayrılan tır kazasında şans eseri ölen ya da yaralananın olmadığı öğrenildi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı