HABER AKIŞI

İkinci kez kanseri yenmeyi başardı

 Tarih: 10-07-2020 14:39:54
Özel GürlifeHospital’da Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Başpınar tarafından gerçekleştirilen başarılı ameliyatla 65 yaşındaki hasta, A.Ö. pankreas kanseri ameliyatı(whipple) sonrasında sağlığına kavuştu.

Bundan yaklaşık yedi yıl önce kolon kanseri tanısı ile ameliyat olan hastada, Özel Gürlife Hastanesi’nde yapılan kontrol tetkikleri sonrasında pankreasta kitle saptandı. Hastaya pankreas kanseri tanısıyla whipple operasyonu yapıldı. Ameliyat sonrasında hasta sağlıklı bir şekilde taburcu edildi. Tedavisi tamamlanan hasta uzun süredir mücadele ettiği bu kanseri bir kez daha yenmeyi başardı. Bu ameliyatı başarıyla gerçekleştiren hekimine teşekkürlerini iletti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Güvenli şehir teşekkürü Güvenli şehir teşekkürü AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin ..
Gökyüzü renklenecek Gökyüzü renklenecek SOLOTÜRK'ün yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı eki..
Öğrencilere burs fırsatı Öğrencilere burs fırsatı Öğrenci dostu kentte öğrenci dostu üniversite olan Anadolu Üniversitesi, Rektör ..
Emlakçılardan yardım sözü Emlakçılardan yardım sözü Eskişehir Emlak Komisyoncuları Odası (ESEKO) Başkanı Gazi Çelik, Yükseköğretim K..
  SİYASET HABERLERİ
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı