istanbul escort
HABER AKIŞI

Kadebostany geliyor!

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
25-26-27-28 Nisan'da Eskişehir Mola Tesisleri'nde gerçekleşecek EskiFest 2019 kadrosunda yerli sahnenin en iyilerinin yanı sıra tüm dünyada milyonlarca dinleyiciyi etkisi altına alan İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany de yer alıyor.

Türkiye'nin gençlik ve müzik ekranı Milyon Tv ekranlarında başlayan ve genç müzisyenleri festival dinleyicisiyle buluşturmayı hedefleyen Keşif Sahnesi programı ilk yeteneklerini Eskişehir'de dinleyicilerle buluşturuyor. Yüzlerce başvuru arasında seçilmeyi başaran Faça, Efendi, Emre Bulut ve Luka Eskifest 2019'da müziğini binlerce gençle buluşturma fırsatı yakalayacak. Milyon Bilet ve Redbull'un katkılarıyla gerçekleşecek festival, %100 müzik ve eğlence sloganıyla, Türkiye'nin gençlik ve müzik kanalı Milyon TV ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak. Günlük 60 TL, Kombine 120 TL ve Kamp + Kombine 140 TL olarak belirlenen biletler, Milyon Bilet ve Biletix üzerinden satışa sunuldu.

  GÜNDEM HABERLERİ
BU SINAVI GEÇERİZ BU SINAVI GEÇERİZ Vizyon Toplantısı’nın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpel..
  SİYASET HABERLERİ
Sakallı’dan OSB müjdesi Sakallı’dan OSB müjdesi Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Çukurhisar seçi..
Ataç halkın içinde Ataç halkın içinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirliler ile hemen her noktada b..
HABER ARŞİVİ
Yukarı