istanbul escort
HABER AKIŞI

Kadebostany geliyor!

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
25-26-27-28 Nisan'da Eskişehir Mola Tesisleri'nde gerçekleşecek EskiFest 2019 kadrosunda yerli sahnenin en iyilerinin yanı sıra tüm dünyada milyonlarca dinleyiciyi etkisi altına alan İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany de yer alıyor.

Türkiye'nin gençlik ve müzik ekranı Milyon Tv ekranlarında başlayan ve genç müzisyenleri festival dinleyicisiyle buluşturmayı hedefleyen Keşif Sahnesi programı ilk yeteneklerini Eskişehir'de dinleyicilerle buluşturuyor. Yüzlerce başvuru arasında seçilmeyi başaran Faça, Efendi, Emre Bulut ve Luka Eskifest 2019'da müziğini binlerce gençle buluşturma fırsatı yakalayacak. Milyon Bilet ve Redbull'un katkılarıyla gerçekleşecek festival, %100 müzik ve eğlence sloganıyla, Türkiye'nin gençlik ve müzik kanalı Milyon TV ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak. Günlük 60 TL, Kombine 120 TL ve Kamp + Kombine 140 TL olarak belirlenen biletler, Milyon Bilet ve Biletix üzerinden satışa sunuldu.

  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı