istanbul escort
HABER AKIŞI

Kadir Bıyık’a destek yağıyor

 Tarih: 25-02-2019 03:59:00

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, Şube Başkanları, Türkav Başkanı Hasan Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur İttifakı MHP Çifteler Belediye Başkan Adayı Kadir Bıyık’ı ziyaret etti. Burada konuşan Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, “Çifteler için hazırladığı güzel projeleri dinlemekten büyük keyif aldık. Yaptığımız kısa şehir turunda halkın kendisine ilgi ve teveccühüne tanık olduk. Ziyaretimizde gösterdiği ilgi samimiyet ve içtenlik için heyetimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretler sonrası MHP İnönü İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İnönü Belediye Meclis Üyesi Adayı Serhat Hamamcı Kadir Bıyık’ın seçim ofisini ziyaret etti. MHP İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Belediye Başkan Adayımıza hayırlı olsun, çıktığı bu yolda her zaman yanındayız diye vurguladı. Akşam seçim çalışmalarına devam eden Kadir Bıyık Canlı hayvan alan, satan ve yetiştiren esnafla bir araya geldi. Sorunları dinleyerek, çözüm yollarını konuştu. Hayvan pazarı ve kesimhaneler konusunda projelerini anlatan Kadir Bıyık, vatandaşlardan destek istedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
BU SINAVI GEÇERİZ BU SINAVI GEÇERİZ Vizyon Toplantısı’nın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpel..
  SİYASET HABERLERİ
Sakallı’dan OSB müjdesi Sakallı’dan OSB müjdesi Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Çukurhisar seçi..
Ataç halkın içinde Ataç halkın içinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirliler ile hemen her noktada b..
HABER ARŞİVİ
Yukarı