HABER AKIŞI

Karaman’dan esnaf ziyareti

 Tarih: 13-09-2020 02:48:50
Yüzlerce küçük esnafın yer aldığı sanayi sitesinde oda başka ve yönetim kurulu üyeleri tarafından bir ziyaret programı düzenlendi. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri hafta sonu üyelerini işyerlerinde ziyaret etti.

Pandemi sürecinde küçük sanayi esnafının da fedakarlık yaptığına dikkat çeken oda başkanı Karamanlı, esnafın toparlanmak ve eski günlere geri dönmek için mücadele ettiğini söyledi.

Küçük sanayi sitesinde yaşanan sorunların çözümü için ilgili belediyeler ile sürekli diyalog içerisinde olduklarına da dikkat çeken başkan Karamanlı “Sanayi sitemizin eksikliklerinin giderilmesi için çaba sarf ediyoruz. Esnafımızı belirlenen gün ve saatlerde ziyaret ederek birebir taleplerini yerinde tespit ediyoruz. Sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz için, üyelerimize imkanlarımız dahilinde gereken her türlü kolaylığı sağlıyoruz” diye konuştu.

Oda Başkanı Adnan Karamanlı,2.Başkan Tamer Yeğmen, Yönetim Kurulu Üyesi Rafet Keleş ile Oda Genel Sekreteri Arif Bayar, sanayi çarşısında yeni faaliyete geçen işyerlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı