HABER AKIŞI

Kuruluştan Bugüne CHP sergisi Beylikova’daydı

 Tarih: 16-09-2020 15:41:35

CHP Eskişehir İl Örgütü tarafından düzenlenen 97. Kuruluş Yıldönümü ile ilgili “Kuruluştan Bugüne CHP” adlı fotoğraf sergisi Beylikova ilçesinde de açıldı.

Sergi sonrası CHP İl Başkanı Recep Taşel, Beylikova ilçe pazarında yurttaşlarla bir araya gelip, beklentilerini ve sorunlarını dinledi. İl Başkanı Recep Taşel, CHP Beylikova İlçe Başkanı Yusuf Baykara ve İl Başkan Yardımcıları ile Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp’i Beylikova Belediyesi’nde ziyaret etti.

İl Başkanı Taşel, ilçenin öncelikli sorunları hakkında dayanışma içerisinde olunması gerektiğini, bu konuda CHP Eskişehir İl örgütü olarak her zaman hazır olduklarını söyledi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı