istanbul escort
HABER AKIŞI

Liselilerden büyük başarı

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘Halk Oyunları’ ekibi tur atlayarak, nisan ayında Sinop'ta yapılacak Türkiye finaline katılmaya hak kazandı. 2014 yılında okul müdürü Semih Yavuz'un kurduğu; okulun beden eğitimi öğretmenlerinin emek ve gayretleri ile ve 4 yıl usta öğretici Birgül Geçikli'nin, bu yıl da usta öğretici Anıl Büyükkarabaş'ın çalıştırdığı Cumhuriyet Anadolu Lisesi  ‘Halk  Oyunları’ ekibi, 5 yıldır başarılara doymuyor...  ‘Halk Oyunları’ ekibinin kurucusu okul müdürü Semih Yavuz, ‘’Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nün il içi turnuvasında 1’nci olarak, Ankara bölge turnuvasına katılan Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘Halk Oyunları ekibi; tur atlayarak, nisan ayında Sinop'ta yapılacak Türkiye finaline katılmaya hak kazandı. 5 yıldır geleneklerimizi, gelecekle buluşturup kaynaştıran, Eskişehir ilini başarıyla temsil eden Cumhuriyet Anadolu Lisesi ‘Halk Oyunları’ ekibinin; öğrencilerini ve ekibin bugünlere ulaşmasında büyük emekleri olan beden eğitimi öğretmenleri ile, antrenörlerini tebrik ediyor, Türkiye finalinde kendilerine başarılar diliyoruz’’ şeklinde konuştu

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı