istanbul escort
HABER AKIŞI

Madenci kadınlar

 Tarih: 17-07-2019 12:51:00  -   Güncelleme: 17-07-2019 12:56:21

Sabancı Vakfı’nın çağrısı üzerine başvuru yaparak bu yıl Hibe Programları kapsamında destek almaya hak kazanan sivil toplum kuruluşları belli oldu. Madenci Kadınlar Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin Eskişehir’de gerçekleştireceği “Kadınlar Işığıyla Madeni Aydınlatıyor” projesi Sabancı Vakfı’nın bu yıl hibe vereceği 8 projeden biri oldu. Proje, Eskişehir’de madencilik gibi erkek egemen sektörlerde kadın çalışanlar hakkında farkındalığı artırmayı, ihtiyaç ve sorunların toplumsal cinsiyet eşitliği yaklaşımı ile ele alınmasını amaçlıyor. Proje kapsamında, madenci kadınların toplumsal cinsiyet eşitliği, haklar ve meslek hastalıkları konularında eğitim almaları planlanıyor. 

  GÜNDEM HABERLERİ
KANYONDA FECİ ÖLÜM KANYONDA FECİ ÖLÜM Eskişehir’den Bilecik Harmankaya Kanyonu’na giden 5 kişi sele kapıldı. 2’si kadı..
Gökyüzünün ihtiyar delikanlıları Gökyüzünün ihtiyar delikanlıları Ankara'da lisede okurken havacılık etkinliklerine katılarak gökyüzü sevdasına tu..
Tarlada ölü bulundu Tarlada ölü bulundu Eskişehir'in Beylikova ilçesinde koyunlarını otlatmaya çıkan bir çoban arazide ö..
Ateşle toprağın dansı Ateşle toprağın dansı Odunpazarı Belediyesi, Uluslararası Ahşap Heykel ve Ulusal Lületaşı Festivalini..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı