istanbul escort

HABER AKIŞI

Madenci kadınlar

 Tarih: 17-07-2019 12:51:00  -   Güncelleme: 17-07-2019 12:56:21

Sabancı Vakfı’nın çağrısı üzerine başvuru yaparak bu yıl Hibe Programları kapsamında destek almaya hak kazanan sivil toplum kuruluşları belli oldu. Madenci Kadınlar Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin Eskişehir’de gerçekleştireceği “Kadınlar Işığıyla Madeni Aydınlatıyor” projesi Sabancı Vakfı’nın bu yıl hibe vereceği 8 projeden biri oldu. Proje, Eskişehir’de madencilik gibi erkek egemen sektörlerde kadın çalışanlar hakkında farkındalığı artırmayı, ihtiyaç ve sorunların toplumsal cinsiyet eşitliği yaklaşımı ile ele alınmasını amaçlıyor. Proje kapsamında, madenci kadınların toplumsal cinsiyet eşitliği, haklar ve meslek hastalıkları konularında eğitim almaları planlanıyor. 

  GÜNDEM HABERLERİ
UZLAŞTIRMA YASAKLANSIN UZLAŞTIRMA YASAKLANSIN Eski kocası tarafından vahşice öldürülen Ayşe Tuba Arslan’ın saldırganla uzlaştı..
Göre göre öldürüldü Göre göre öldürüldü Eskişehir Demokratik Kadın Platformu üyeleri, eski eşi tarafından satırla yarala..
Eskişehir ilk 10’da Eskişehir ilk 10’da Dünya üzerindeki en güvenli şehirler listesi hazırlanırken, Türkiye’den Eskişehi..
Eli öpülesi kadınlar Eli öpülesi kadınlar Tepebaşı ilçesine bağlı Nemli Mahallesi'nde faaliyet gösteren manyezit madeninde..
HABER ARŞİVİ
Yukarı