HABER AKIŞI

MÜSİAD Han’a gitti

 Tarih: 08-10-2019 04:00:00

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Metin Özabuş ve üyelerimizden Kenan Ertorun, 31 Mart Yerel seçimlerinde Han Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Erdal Şanlı’yı makamında ziyaret ettiler.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, “31 Mart’ ta gerçekleşen Yerel seçimlerinde Han Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Erdal Şanlı’ ya hayırlı olsun dileklerini ileterek başarısından dolayı tebrik etti. Hanilçesi, Eskişehir ve MÜSİAD ile ilgili konuları istişare ettik. İlçe Belediye Başkanı Şanlı’ nın Han İlçesine yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Yakın ilgisinden dolayı da Başkan Şanlı’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarıların devamını diliyorum”  dedi. Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı da, İlçede yapılan çalışmalar  hakkında bilgiler vererek  “Han ilçesini en iyi yerlere getirmek için çalışmalara devam ediyoruz.Bu nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Başkanı Duman’a ve yönetimine teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi. (Feyzanur Şen)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Girişte ateş kontrolü Girişte ateş kontrolü Kütahya'da, Eskişehir istikametinden gelen sürücüler de dahil korona virüs tedbi..
Uykunuzu bozmayın Uykunuzu bozmayın Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği (TUTDER) Genel Başkanı Doç. Dr. Vural Fi..
TÜM PARKLAR KAPATILDI TÜM PARKLAR KAPATILDI Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Beledi..
MASKELER OKULDAN MASKELER OKULDAN Eskişehir'deki 3 lisenin öğrencileri ve öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovi..
HABER ARŞİVİ
Yukarı