istanbul escort
HABER AKIŞI

Namlı Ertuğrulgazi bayisi açıldı

 Tarih: 24-03-2019 04:00:00
Namlı Gıda Ertuğrulgazi Bayisi dün açıldı. Düzenlenen açılış törenine milletvekilleri, belediye başkanları ve belediye başkan adayları ile çok sayıda davetli ve vatandaş büyük ilgi gösterdi.

Düzenlenen açılış törenine  AK Parti Milletvekili Harun Karacan, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Tepebaşı Belediye Başkanı  Ahmet Ataç, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı , AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan adayı Hasan Tuç, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, 22. Dönem AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Namlı Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Keskin, Namlı Gıda İcra Kurulu Başkanı Murat Keskin davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.Ertuğrulgazi Mahallesi Çilem Caddesi  No.56/B’ de hizmet verecek  Namlı Gıda Ertuğrulgazi Bayii  Yöneticisi ve işadamı Osman Özkan açılışa katılan herkese tek tek teşekkür ederek, “Ertuğrulgazi  Mahallesi’nde Namlı kalitesi ile hizmet vermek en büyük mutluluğumuz. Şimdiden gördüğümüz ilgi bizim hizmet kalitemize de yansıyacak” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İTHAL USTALAR İTHAL USTALAR Boyasız göçük onarımıyla uğraşanlar meteorolojik tahminler ve sonuçlarına göre d..
Kandil fidanı Kandil fidanı İl Orman Müdürlüğü, Berat Kandili günü nedeniyle Türkiye’nin her ilde yapıldığı..
Tesis üretime başladı Tesis üretime başladı Büyükşehir Belediyesi, kadınları işgücüne dahil edebilmek için Mihalıççık’a yen..
Malıç çok önemli Malıç çok önemli Mihalıççıklılar Yaptırma, Yaşatma Yardımlaşma Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği..
HABER ARŞİVİ
Yukarı