HABER AKIŞI

NELER OLUYOR?

 Tarih: 16-09-2020 16:17:33

Gazeteniz ŞEHİR tarafından ortaya çıkartılan Akıllı Sayaç Skandalı kamuoyunda büyük yankı yaratırken, kent merkezinde bulunan kredimatiklerin çalışmaması dikkat çekti. Kartlarına su kredisi yükleyemeyen aboneler ‘’ neler oluyor’’ demekten kendilerini alamadılar.

Kentin merkezi bölgelerinde bulunan kredimatikler belli bir süre çalışmadı. Su kartlarına kredi yüklemek için matiklere giden vatandaşlar üst üste denemelerine rağmen yükleme işlemi yapamayınca kukuya kapıldılar. Nedeni öğrenmek için telefonla aramaları da neticesiz kalınca kuşkuya kapıldılar. Gazeteniz ŞEHİR tarafından ortaya çıkartılan Akıllı Sayaç Skandalının hemen sonrasında yaşanan yükleme sıkıntısıyla karşılaşan vatandaşlar ‘’ Büyükşehir belediyesi’nin yanındaki matikte yükleme yapamadık. Sıcaksulara geldik yine yükleme yapamadık, İki Eylül Caddesi’ndeki matikten de sonuç alamadık. Kent merkezindeki matiklerin aynı anda yükleme yapmamaları çok ilginç. Yine neler oluyor’’ demekten kendilerini alamadılar.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı