HABER AKIŞI

O yayına tepki

 Tarih: 09-12-2019 04:00:00

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şaban Bozbal, ARD Televizyonunda yayınlanan skandal belgeselle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Bozbal, "Gençlerimiz bilmelidir ki, bu aziz milletimiz ne cefalar çekerek dünyada bir cennet parçası olan  topraklarımızı korumuş ve bizlere emanet etmiştir. Bu yüzden, bizlere düşen en asil görev; hem içeride hem de dışarıda azgın bir şekilde düşmanlık yaparak, milletimizi bölmeye, insanlarımızı birbirinden ayırmaya çalışanlara karşı bir olup birlik olup, mücadele etmektir. Geçtiğimiz günlerde ARD isimli televizyon  kanalında yayınlanan belgeselde Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün adı Hitler ile beraber anılmış, çeşitli asılsız ve çirkin iddialarda bulunulmuştur. Bu iddialar özellikle ülkemizde uzun yıllar bir arada yaşadığımız alevi vatandaşlarımızı kışkırtmaya yönelik yapılmıştır” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİMDE DEV İMZA EĞİTİMDE DEV İMZA Eskişehir Valiliği ile Hayırsever Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında eğitim..
KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI Ateş, duman ve kavurucu sıcağın altında gün boyu ter döken meşe kömürü işçileri,..
SUYUMUZ TEHLİKEDE SUYUMUZ TEHLİKEDE Porsuk havzasındaki içme, kullanma ve tarımsal sulama suyu sıkıntısını değerlend..
Son tatbikatla görev tamam Son tatbikatla görev tamam Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi stajyerlerin eğitimlerini tamamladı. Eğitimlerin..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı