HABER AKIŞI

RADYO ESTÜ YAYINDA

 Tarih: 30-10-2020 14:28:09
Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin kurumsal radyosu “Radyo ESTÜ” programlı yayınına başladı.

28 Ekim 2020 Salı günü Kurumsal İletişim Birimi’nde gerçekleştirilen açılışa Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şenyel, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Abidin Kılıç ve Kurumsal İletişim Birimi üyeleri katıldı.

İlk Anons Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu’ndan

Yaklaşık 40 gündür deneme yayını yapan Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin kurumsal sesi Radyo ESTÜ’nün ilk anonsunu Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu yaptı. Radyo ESTÜ’nünhem öğrencilerin hem idari ve akademik çalışanların ortak sesi olacağından kurumsal aidiyet kazandırması açısından önem taşıdığına değinen Rektör Prof. Dr. Döğeroğlu, “Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin radyo yayını başlıyor. Ümit ediyorum ki bu radyodan çok verimli, huzurlu ve yararlı haberler dinleyeceğiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Eskişehir Teknik Üniversitesi değerleri ile harmanlanmış kültür, sanat, eğitim programları, Üniversite’nin nabzını tutan haberler ve bol müzik ile yayın hayatına başlayan Radyo ESTÜ’yühttp://radyoestu.eskisehir.edu.tr/ adresinden dinleyebilirsiniz.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİM İÇİN İŞBİRLİĞİ EĞİTİM İÇİN İŞBİRLİĞİ Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir Sanayi Odası arasında “3+1 Eğitim Modeli İşye..
Boyacıoğlu’ndan eğitime destek Boyacıoğlu’ndan eğitime destek Boyacıoğlu Mahallesi sakinleri kendi aralarında topladıkları para ile aldıkları ..
İnönü’de koronavirüs denetimi İnönü’de koronavirüs denetimi İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda tüm yurtta olduğu gibi Eskişehir..
HABER ARŞİVİ
Yukarı