HABER AKIŞI

Sağlıkçılara pozitif güç

 Tarih: 05-05-2020 04:00:00

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını sonrası çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla sağlık önlemlerini en üst seviyeye çıkaran Osmangazi EDAŞ, faaliyette bulunduğu illerdeki hastanelere tıbbi maske, koruyucu giysi ve solunum cihazı gönderiyor.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası, gerekli tüm önlemleri alarak hizmet verdiği illerdeki elektrik ihtiyacının karşılanması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Çalışanlarını ve müşterilerini korumak için aldığı önlemlerle faaliyetlerine devam eden OEDAŞ, salgınla mücadeleye de destek olmak amacıyla bulunduğu illerdeki hastane ve sağlık çalışanlarına 25 bin maske, 3 bin 500’ün üzerinde koruyucu giysi ve 51 solunum cihazı bağışladı.Konuyla ilgili açıklama yapan Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, “Birlik ve beraberlik içerisinde, sağlık çalışanlarının öncülüğünde süren koronavirüs ile mücadelede, elektrik dağıtım hizmetini kesintisiz verebilmek için tüm önlemleri alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgede oluşan ihtiyaçlar için sorumlu bir şirket olma bilinciyle üzerimize düşeni yapmayı görev addederek kahraman sağlıkçılarımıza destek, hastalarımıza şifa olmak amacıyla bulunduğumuz illerdeki hastanelere solunum cihazı ve koruyucu ekipman sağlıyoruz” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı