istanbul escort
HABER AKIŞI

Sigortacılık istenen düzeyde değil

 Tarih: 14-07-2019 04:00:00

Yüzde 100 yerli sermayeye sahip olan ve yenilikleriyle dijital devrim başlatan Quick Sigorta, Eskişehir’de sigorta acenteleri bir araya geldi.  Sigortacılık sektöründe dijital bir devrim başlatan yerli bir firma olan Quick Sigorta, sigorta acenteleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Eskişehir’de düzenlenen toplantı ile sektör buluşmaları hız kesmeden yapılıyor. Bir otelin toplantı salonunda düzenlenen buluşmada, çok sayıda Eskişehirli sigorta acenteleri ile Quick Sigorta yetkilileri bir araya geldi. Toplantının gündemini finansal sigorta ürünleri ve sigortacılık sektörünün genel durumu olarak oluşturdu. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar da toplantıya bizzat katılarak sigorta acentelerine önemli bilgiler paylaştı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, sigortacılık sektörünün Türkiye’de hala beklenilen noktada olmadığı belirtti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
KANYONDA FECİ ÖLÜM KANYONDA FECİ ÖLÜM Eskişehir’den Bilecik Harmankaya Kanyonu’na giden 5 kişi sele kapıldı. 2’si kadı..
Gökyüzünün ihtiyar delikanlıları Gökyüzünün ihtiyar delikanlıları Ankara'da lisede okurken havacılık etkinliklerine katılarak gökyüzü sevdasına tu..
Tarlada ölü bulundu Tarlada ölü bulundu Eskişehir'in Beylikova ilçesinde koyunlarını otlatmaya çıkan bir çoban arazide ö..
Ateşle toprağın dansı Ateşle toprağın dansı Odunpazarı Belediyesi, Uluslararası Ahşap Heykel ve Ulusal Lületaşı Festivalini..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı