HABER AKIŞI

Sıkıntı büyük

 Tarih: 28-07-2020 14:25:39

Eskişehirspor cephesinde sıkıntı büyük görünüyor. Yönetim sözleşmeleri sona eren futbolcularla masaya oturmaya hazırlanırken bazı oyuncuların gitmekteki ısrarı sıkıntıyı bir kat daha arttırıyor.

 

Yeni sezonda TFF 2. Liginde mücadele verecek olan Eskişehirspor da maddi anlamda bir türlü yol alamayan ve gerekli desteği şehirden iş adamlarından göremeyen yönetim önümüz günlerde sıkıntılı bir sürece girecek.

Başkan Mustafa Akgören ve ekibi sorunların aşılması adına çaba harcasa da bir noktada önlerine çıkan tablo nedeniyle oldukça düşünceliler.

Sözleşmeleri sona eren isimlerle tekrar anlaşıp 2. Ligde başarılı olup 1. Lige çıkmanın yolunu arayan yönetim bunun için öncelikli olarak futbolcularla masaya oturup hepsiyle sözleşmeleri yenilemek isteğinde.

Bugüne kadar bazı oyuncularla görüşülmüş özellikle takımın iskeletini oluşturan isimlerin yeni sözleşmeye yanaşmaması nedeniyle son haftalarda maç kadrosuna alınmamışlardı. Yaşanan bu durum sonrasında futbolcular da istenmedikleri yerde durmak istemediklerini belirtmişler ve sezon biter bitmez soluğu memleketlerinde almışlardı.

Şimdilik bekleyen ve özellikle TFF’ye başvuruda bulunan isimlerden İbrahim Halil Öner ile Bedirhan Altunbaş’ın alacaklarını ödeyip boşa çıkmamaları için çaba harcanacak. Başkan Mustafa Akgören bu iki oyuncuyla bayram sonunda masaya oturup sorunu çözmek istiyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
245 kişiye ceza kesildi 245 kişiye ceza kesildi Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, Kurban Bayramı'nın birin..
Sokaklar boş kaldı Sokaklar boş kaldı Kurban Bayramı’nın ilk gününde Eskişehir kent merkezi sessizliğe büründü...
Destici örnek oldu Destici örnek oldu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kurban Bayramı'nın yen..
Karar olumlu Karar olumlu Sosyal medya uzmanı Prof. Dr. Levent Eraslan, kamu personelinin yerli mesajlaşma..
  SİYASET HABERLERİ
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı