HABER AKIŞI

Sosyal Mesafe Hiçe Sayıldı

 Tarih: 16-09-2020 16:18:30

Eskişehir’de yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan tüm uyarılara rağmen duyarsız vatandaş bildiğini okumaya devam ediyor. Tüm dünyayı sarsan binlerce kişinin ölümüne neden olan virüs salgınına yönelik alınan önlemlere dikkat etmeyenler başkalarının da sağlığını tehlikeye sokuyor. Sosyal mesafe kuralının hiçe sayıldığı, pes dedirten bir görüntüde Eskişehir, araç muayene istasyonunda yaşandı. 

Muttalıp karayolu üzerinde yer alan istasyonda yaşanan yoğunluk sosyal mesafe kuralını unutturdu. Kovid-19-salgını nedeniyle 30 Eylül tarihine kadar ertelenen araç muayeneleri, istasyonda da yoğunluğu yaşanmasına neden oldu. Uzatılan son günü belemek istemeyen araç sahipleri istasyon etrafında uzun kuyruk oluşturdu. Yaşanan yoğunlukta sosyal mesafe kuralının ihlal edildiği ve bazı araç sahiplerinin de maske kullanmadıkları gözlerden kaçmadı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı