istanbul escort
HABER AKIŞI

Tuç ile birlikte gezdi

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00
Hukukçu, 23. ve 24. dönem AK Parti Konya Milletvekili ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı- Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Ayşe Türkmenoğlu bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldi. Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç’un seçim irtibat ofisini ziyaret eden Türkmenoğlu, Tuç ile birlikte Üniversite Caddesinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Türkmenoğlu ve Tuç, Kafkas ve Çerkes cemiyetlerinin büyükleri ile bir araya geldiler, Hacı Fatma Şengül Kızılay Anaokulunun açılışını, Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ile birlikte gerçekleştirdiler. Türkmenoğlu ve Tuç, Sağlık Sen Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen Kardeşlik Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasının açılışını da birlikte yaptılar. Tuç burada yaptığı konuşmada “Bu turnuvayı gelecek yıl inşaallah Tepebaşı Belediyesi olarak biz organize edeceğiz” dedi.Türkmenoğlu ve Tuç, Üniversite Caddesi’ndeki kafe ve iş yerlerini de ziyaret ederek vatandaşların, öğrencilerin ve esnafın sorunlarını, önerilerini dinlediler. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
BU SINAVI GEÇERİZ BU SINAVI GEÇERİZ Vizyon Toplantısı’nın açılışında konuşan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpel..
  SİYASET HABERLERİ
Sakallı’dan OSB müjdesi Sakallı’dan OSB müjdesi Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Çukurhisar seçi..
Ataç halkın içinde Ataç halkın içinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirliler ile hemen her noktada b..
HABER ARŞİVİ
Yukarı