HABER AKIŞI

Turizm Birliği’nden Ataç’a teşekkür

 Tarih: 15-09-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın çeşitli sektörlerin temsilcileri ile temasları sürüyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Turizm Birliği yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Bu kapsamda Eskişehir Turizm Birliği Başkanı Deniz Demir ve birlik yönetimi, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Demir, Eskişehir Turizm Birliği’nin çalışmaları hakkında Başkan Ataç’a bilgiler verirken, turizme ve turizmcilere sağladığı katkılardan dolayı da teşekkürlerini iletti. Turizmin kent için sanayi ve tarım kadar önemli bir faktör olduğuna dikkat çeken Başkan Ataç da konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret, Eskişehir Turizm Birliği tarafından Başkan Ataç’a turizme katkılarından ve Konuk Pedal projesindeki desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim edilmesi ile son buldu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ 33 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına d..
VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! VİRÜSE KARŞI SIKI ÖNLEM! Büyükşehir Belediyesi her gün binlerce yolcunun taşındığı tramvaylar ve otobüsle..
Yunus için birlik Yunus için birlik Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan ..
İyilikler Çarşısı açılıyor İyilikler Çarşısı açılıyor Lösemili Çocuklar Vakfı, (LÖSEV) Eskişehir’de kıyafet, giyim, temizlik maddesi, ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı