HABER AKIŞI

Vali Ayyıldız adım atacak mı?

 Tarih: 04-08-2020 10:17:21
Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı kararla küme düşmenin kaldırılmasıyla Eskişehirspor TFF 1. Liginde yerini alacak. Çifte bayram kutlayan camia ve taraftarın gözü Vali Erol Aydıldız’da olacak.

2020-2021 Sezonu TFF 1. Liginde tekrar mücadele verecek olan Eskişehirspor cephesinde tüm gözler yönetime çevrilirken özellikle taraftarlar göreve geldiği günden bu yana Es Es’i konuşan Vali Erol Ayyıldız’ın atacağı adımı büyük bir merakla takip ediyor.

Siyah kırmızılı kulübün yöneticileri Başkan Mustafa Akgören eşliğinde Vali Aydıldız’a ‘hoş geldiniz’ ziyaretinde bulunmuştu. Bu ziyarette de Eskişehirspor’un durumu hakkında yönetimden gerekli bilgileri alan Vali Ayyıldız’ın şehrin zenginlerine, iş adamlarına çağrı yapmasını taraftarlar sabırsızlıkla bekliyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir Gençler hem bugünümüz hem de geleceğimizdir AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Gençlik Kolları İl Baş..
EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR EOSB’DEN EĞİTİME DESTEĞE TEŞEKKÜR Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Ya..
“AMAN DİKKAT!” “AMAN DİKKAT!” Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Eskişehir Şehir Hastanesinde Ko..
Okullar Pazartesi’ye hazır Okullar Pazartesi’ye hazır Yeni eğitim ve öğretim yılına saatler kala Eskişehir’de tüm okullarda Covid-19 s..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı